Masažinis krėslas – kapsulė MRX-TOP

3,250.00

Garantija: 2 metai

Net 21 automatinė programa, leis Jums išsirinkti tinkamiausią atsipalaidavimo metodą. MRX-TOP modelyje rasite naujausias technologijas!

Pristatymas 1-2 d.d. (sutarus dėl tikslaus laiko ir pristatymo būdo)
Prekės statusas: Turime SKU: MRX-TOP Kategorija: Žymos: , ,

Aprašymas

Daugybė automatinių programų

Greitas masažas, patogus masažas, atpalaiduojantis masažas, tempiamasis masažas, viso kūno masažas, kaklo ir pečių masažas, nugaros ir juosmens masažas, pilnų oro pagalvių masažas, stresą lengvinantis masažas, energijos suteikiantis masažas, miegą gerinantis masažas, sąnarius saugantis masažas, stuburo masažas, masažas skirtas daug sėdintiems, atsigavimą po fizinio krūvio skatinantis masažas, kaklo ir pečių sritį saugantis masažas, smegenų kraujotaką gerinantis masažas, nugaros sveikatą gerinantis masažas, juosmens sveikatą gerinantis masažas, kojų sveikatą gerinantis masažas, atgaivinantis masažas.

3D masažas

Šis gaminys sukurtas su išmaniųjų 3D masažo manipuliatorių rinkiniu, pasižyminčiu tyliu veikimu, kurie gali judėti aukštyn ir žemyn bei išsitiesti gilyn.

Programų atmintis

Yra penkios išmaniosios atminties funkcijos (M1, M2, M3, M4, M5), sukurkite savo unikalią automatinę programą ir ją išsaugokite. Galimos pastabos apie išsaugotas masažo funkcijas ir metodus (pvz., tėčio, mamos ar pan.)

Masažo technikos

Galimas rankinis manipuliatorių masažo funkcijų pasirinkimas, net 11 masažo technikų, tokių kaip minkymas (cikliškai galima perjungti septynis minkymo režimus), bakstelėjimas (Tapping I, Tapping II), minkymas vienu metu su bakstelėjimais, Shiatsu (Shiatsu I, Shiatsu II), pečių kėlimas, 3D (3D I, 3D II, 3D III, 3D IV) ir kt..

Apatinė kūno dalis

Oro pagalvių masažo funkcija apatinei kūno daliai: oro pagalvių masažo funkcija šlaunims (4 įmontuotos oro pagalvės), oro pagalvės masažo funkcija blauzdoms (4 įmontuotos oro pagalvės), oro pagalvių masažo funkcija pėdoms (12 įmontuotų oro pagalvių) ir 5 oro pagalvių reguliavimo intensyvumo lygiai.

USB lizdas

Dešiniajame porankyje rasite USB įkrovimo lizdą ir mobiliojo telefono laikymo kišenėlę.

Magnetinė terapija

Abiejų pusių delnų pagalvėse įdiegta magnetinės terapijos funkcija..

Padėties reguliavimas

Šiame įrenginyje galimas atskiras kojų dalies padėties valdymas, nugaros atlošo atskiras padėties valdymas ir nulinės gravitacijos gulėjimo kampo automatinis reguliavimas.

Kojų dalies prailginimas

Kojų atrama yra su reguliavimo funkcija, spaudžiant pedomis žemyn, kojų dalis prasitempia ir prisitaiko prie naudotojo kojų ilgio, sumažinus spaudimą, koju dalis grįžta į pradinę padėtį.

LED apšvietimas

Abiejų šonų porankių išorinėje dalyje sumontuotas LED apšvietimas.

Automatinis aptikimas

Prietaisas turi automatinio aptikimo ir mikrokoregavimo funkcijas pečių padėties nustatymui, taip pat automatinę žmogaus kūno kreivės aptikimo funkciją ir shiatsu masažo taškų aptikimo funkciją. Dėl šių automatinių funkcijų pagal aptiktą žmogaus kūno kreivę ir shiatsu masažo taškus, prietaisas gali automatiškai reguliuoti manipuliatorius, kad jie tiksliai prisitaikytų prie masažuojamo asmens kūno.

Masažas oro pagalvėmis

Viršutinės kūno dalies oro pagalvių masažo funkcija: oro pagalvių masažo funkcija rankoms (10 įmontuotų oro pagalvių), oro pagalvių masažo funkcija žąstams (4 įmontuotos oro pagalvės), ir 5 intensyvumo lygiai oro pagalvių reguliavimui.

Rankinis valdymas

Galimas rankinis manipuliatorių valdymas masažo diapazono pasirinkimui, įskaitant penkis masažo diapazonus (t. y. visas plotis, vietinis, fiksuotas taškas, viršutinė nugaros dalis ir apatinę nugaros dalis).

Pašildymo funkcija

Šis gaminys turi nugaros šildymo funkciją: anglies pluoštas yra naudojamas kaip infraraudonųjų spindulių šilumos šaltinis.

Kojų tempimas

Kojų tempimo masažo funkcija: blauzdų ir nugaros dalys automatiškai keliamos ir nuleidžiamos, taip pat galimas automatinis ciklinis kilnojimas. Tuo tarpu kojų dalies oro pagalvės ir nugaros manipuliatorius vienu metu sinchroniškai veikia ir intensyvina tempimą bei masažo efektyvumą.

Kojų minkymas

Šiame gaminyje yra kojų minkymo masažo funkcija: minkymas ir oro pagalvių suspaudimo masažo funkcijos yra kojų dalyje tam, kad palengvintų kojų raumenų sustingimą ar įtampą atsiradusią dėl ilgo stovėjimo..

Valdymo pultas

Šis gaminys komplektuojamas su nuotolinio valdymo pulteliu su spalvotu ekranu.

Dėmesys pėdoms

Pėdoms masažuoti skrita pėdų masažo voleliu funkcija. Trys ritinėlių rinkiniai, skirti masažuoti kojų pirštus, valcavimo ir grandymo masažas – pėdos skliautui, be to yra trys reguliavimo lygiai.

21 programa

Net 21 speciali automatinio masažo funkcija: greitas masažas, patogus masažas, atpalaiduojantis masažas, tempiamasis masažas, viso kūno masažas, kaklo ir pečių masažas, nugaros ir juosmens masažas, pilnų oro pagalvių masažas, stresą lengvinantis masažas, energijos suteikiantis masažas, miegą gerinantis masažas, sąnarius saugantis masažas, stuburo masažas, masažas skirtas daug sėdintiems, atsigavimą po fizinio krūvio skatinantis masažas, kaklo ir pečių sritį saugantis masažas, smegenų kraujotaką gerinantis masažas, nugaros sveikatą gerinantis masažas, juosmens sveikatą gerinantis masažas, kojų sveikatą gerinantis masažas, atgaivinantis masažas.

Masažo reguliavimas

Masažo reguliavimo funkcija. Galimos 7 masažo reguliavimo funkcijos: 5 greičio lygiai nugaros masažui reguliuoti, 5 intensyvumo lygiai nugaros masažui reguliuoti, 5 diapazono lygiai masažo reguliavimui, 5 pločio lygiai masažo reguliavimui, 5 intensyvumo lygiai oro pagalvių reguliavimui, 3 greičio lygiai volelių reguliavimui, 4 laiko lygiai masažo reguliavimui..

Vietos taupymas

Speciali technologija ir lopšio forma užtikrina vietos sutaupymą, reikalinas vos 5 cm tarpas tarp sienos ir masažinio prietaiso.

Visiškas prisitaikymas

Speciali technologija ir SL forma prisitaiko prie žmogau kūno kreivės, todėl jis visiškai atitinka žmogaus nugaros išlinkimą. Visas kūnas gali mėgautis pilnu masažu nuo galvos iki šlaunų.

Bluetooth garsiakalbiai

Šiame įrenginyje įdiegta muzikos klausymo aparatūra. 3D audio sistema įdiegta į dešinį ir kairį pečių dalies modulį. Bluetooth ryšys leis susieti muzikos klausymo aparatūrą su išmaniuoju įrenginiu ir muziką leisti iš išmaniojo įrenginio bevieliu ryšiu.

Blauzdų atpalaidavimas

Šiame gaminyje įdiegta itin intensyvi blauzdų atpalaidavimo masažo funkcija, kuri malšina blauzdos raumenų nuovargį, įtempimą ir skausmą, veiksmingai skatina kraujotaką, masažuoja meridianus, efektyviai mažina kojų raumenų sustingimą ar įtampą, malšina vietinius patinimus ir atkuria gyvybingumą.

Zero Space technologija

Krėslas užims dar mažiau vietos

Vieno mygtuko paspaudimo pagalba lengvai valdysite krėslo padėtį. Pakaks vos 5 cm atstumo nuo sienos, kad krėslas visiškai išsitiestų. Krėslas važiuos žemyn ir į priekį 22 cm atstumą ir Jūs jame jausitės kaip lopšyje. Naujoji ZERO SPACE technologija pakeičia požiūrį į įprastinius masažinius krėslus, kuriems reikėdavo nemažai vietos nuo sienos ir priekyje, kad galėtumėte jį visiškai ištiesti.

Nulinė gravitacija

Jauskitės lyg ant debesų

Aktyvavus nulinės gravitacijos funkciją yra pakeičiama Jūsų kūno padėtis. Tarp viršutinės ir apatinės kūno dalies sukuriamas 118 laispnių kampas. Jūsų klubų ir pėdų padėtis tampa aukštesnė nei širdies. Viso kūno svoris bus tolygiai paskirtytas ant krėslo ir sukurs nepaprasto lengvumo pojūtį, kuris leis dar labiau atsipalaiduoti.

SL formos lenktas masažo vežimėlis

Super ilga masažo vežimėlio forma

Naujausi atradimai leido sukurti unikalią masažo vežimėlio formą ir prailginti masažo atstumą. Net 135 cm. masažo vežimėlio ilgis leis mėgautis išpildytu masažu nuo kaklo viršaus iki pat šlaunų pabaigos. Stuburo slanksteliai išlieka patogioje padėtyje, nepertraukiamas masažas itin atpalaiduoja sėdmenų raumenis ir nugaros apačią.


Linijinis rankų masažas

Unikali 12 rankų masažo technologija

Linijinis rankų masažas yra 12 oro pagalvių komplektas, kurio pagalvės spaudžia rankose esančius SANLI ir NEIGUAN fiziologinius taškus. Ritmingas oro pagalvių suspaudimas stimuliuoja kraujo tėkmę Jūsų rankose ir sukuria nuostabų atpalaidavimo efektą. Dar masažo metu pajausite kaip rankos atsipalaiduoja iki pat piršų galiukų.

Šiluma Jūsų kūnui

Anglies pluošto infraraudonųjų spindulių šildymas

40-50 laipsnių nugaros pašildymo funkcija gali sumažinti jaučiamą nemalonų šalčio pojūtį kūne ir sumažinti nugaros skausmus. Sinchronizuotos IR ir žmogaus kūno bangos leidžia ląstelėms lengviau pasisavinti energiją, aktyvuoti ląstelių atsinaujinimą ir gerinti metabolizmą. Maloni šiluma sujungta su masažo terapija užplūs Jūsų kūną.

Valdymas balsu

Derinkite prie savo interjero

Šiame prietaise įdiegta pažangi balso valdymo ir atpažinimo funkcija. Galite pasirinkti įvairius masažo tipus, keisti krėslo poziciją, sustabdyti masažą. Visos komandos aprašytos instrukcijoje.


Išmanioji masažo ranka

Rankų masažo imitacija

Išmaniųjų mechaninių rankų masažas imituoja tradicinius masažuotojų judesius. Sukuria maigymo, tapšnojimo, spaudimo, stūmimo, laikymo ir sukimo judesius. Maksimaliai iki 6.5 cm. išplečiami ratukai gali pasvirti 41 laipsnių kampu ir efektyviai masažuoti žmogaus nugarą. Skirti masažoi metodai gali užtikrinti ir itin intensyvų masažą.

Pėdų masažo terapija

Veikiami visi pagrindiniai fiziologiniai taškai

Pažangūs rolikai ir oro pagalvių suspaudimas sukuria GUASHA masažo potyrį Jūsų pėdoms. Net 3 cm. atstumu judantys rolikai intensyviai veikia YONGQUAN taškus kulnuose. Tiek švelnus tiek intensyvesnis pėdų masažas garantuoja itin malonius pojūčius ir neprastą naudą Jūsų organizmui. Veikiami visi pagrindiniai fiziologiniai taškai.

Lengvesnės kojos akimirksniu

Blauzdų masažas oro pagalvėmis

Skirtingų formų oro pagalvės apgaubia blausdas, čiurnas ir pėdas ir sukuria trigubą malonumą. Suspaudimo ir atleidimo masažo metodika aktyviai veikia XUANZHONG ir TAIXI taškus ir suteikia malonų kojų atpalaidavimo jausmą. Kojos tampa lengvesnės, o kūną užplūsta harmonija.


Reguliuojamas kojų mechanizmas

Daugiau patgumo kojoms

Priklausomai nuo naudotojo ūgio, blauzdų dalies ilgis gali būti keičiamas, maksimaliai prailginti šią dalį galima iki 25 cm. Galimybė keisti krėslo matmenis garantuoja, kad kiekvienas naudotojas patikrs geriausią masažo terapijos patirtį.

Sujungta krėslo rankų dalis

Rankų masažas pritaikomas pagal pasvyrimą

Rankų dalies padėtis automatiškai keičiasi pagal krėslo pasvyrimo kampą. Pakeitus krėslo padėti pasikeičia ir rankų padėtis, tam kad vartotojas galėtų patirti išpildytą rankų ir liemens masažą.

Kišenėlė valdymo pultui

Patogumas mums visada svarbiausia

Dešinės rankos pusėje esanti stilinga kišenėlė užtikrins, kad masažinio krėslo valdymo pultas visada būtų patogioje vietoje ir po ranka. Valdymo pulto laidas yra pakankamai ilgas, kad neribotų jūsų judesių ir lesitų lengvai kontroliuoti masažinį krėslą.

Iš viso net 40 oro pagalvių

Magnetinė rankų terapija

Unikalūs viso kūno masažai

Papildoma informacija

Svoris be pakuotės

106 KG

Svoris su pakuote

126 KG

Įtampa

110-220V 50/60Hz

Naudojama energija veikimo metu

150W

Naudojama energija budėjimo rėžimu

0.1-1W

Triukšmas

<60dB

Oro suspaudimas

0.025-0.03MPa

Maksimali apkrova

130 KG