Masažinis krėslas – kapsulė MRX-ORO

2,650.00

Garantija: 2 metai

Naujausių technologijų kupinas masažinis krėslas MRX-ORO suteiks Jums nepamirštamus pojūčius ir sugrąžins sveikatą!

Pristatymas 1-2 d.d. (sutarus dėl tikslaus laiko ir pristatymo būdo)

Aprašymas

Akivaizdi krėslo MRX-ORO nauda

Atpalaidavus raumenis, pagreitėja visų kūno organų aprūpinimas krauju, daugiau kraujo, prisotinto deguonimi, patenka į problemines vietas. Reguliariai atliekant masažo seansus krėsle MRX-ORO, galima pagerinti visus svarbiausius organizme vykstančius procesus, užtikrinančius normalią gyvybinę kūno veiklą. Krėslas MRX-ORO skirtas atlikti įvairių rūšių masažą, jame įdiegtos įvairios efektyvios organizmo sveikatingumo programos, kurios tiesiog būtinos kaip profilaktinės priemonės. Masažo krėslas MRX-ORO gali vienu metu masažuoti įvairias raumenų grupes, šalinti įtampą ir nuovargį, atsirandantį dėl kasdienio fizinio krūvio. Krėslas skirtas teikti veiksmingą pagalbą žmogaus organizmui, padeda išvengti daugelio sunkių ir sunkiai išgydomų ligų.

Krėslo MRX-ORO privalumai:

 • Organizmo gyvybingumo ir darbingumo didinimas
 • Neigiamų aerojonų generavimas
 • Greitas ir efektyvus nervinės ir raumenų įtampos šalinimas
 • Laikysenos atstatymas ir geros formos palaikymas
 • Kompaktiškas ir lengvai perprantamas valdymo pultas
 • EKO ODA 2.0 – dar labiau higieniška, atsparesnė nusidėvėjimui ir komfortiška
 • Atnaujintas ratukinis mechanizmas pėdoms masažuoti
 • Prailgintas masažo vežimėlis leidžia atlikti ratukinį šlaunų ir sėdmenų masažą
 • Krėslo nugarėlės susidūrimo nematomoje zonoje apsaugos mechanizmas
 • Veikia beveik be triukšmo
 • Laisvos vietos jūsų namuose tausojimas – funkcija ZERO SPACE

Zero Space technologija

Krėslas užims dar mažiau vietos

Vieno mygtuko paspaudimo pagalba lengvai valdysite krėslo padėtį. Pakaks vos 5 cm atstumo nuo sienos, kad krėslas visiškai išsitiestų. Krėslas važiuos žemyn ir į priekį 22 cm atstumą ir Jūs jame jausitės kaip lopšyje. Naujoji ZERO SPACE technologija pakeičia požiūrį į įprastinius masažinius krėslus, kuriems reikėdavo nemažai vietos nuo sienos ir priekyje, kad galėtumėte jį visiškai ištiesti.

Nulinė gravitacija

Jauskitės lyg ant debesų

Aktyvavus nulinės gravitacijos funkciją yra pakeičiama Jūsų kūno padėtis. Tarp viršutinės ir apatinės kūno dalies sukuriamas 118 laispnių kampas. Jūsų klubų ir pėdų padėtis tampa aukštesnė nei širdies. Viso kūno svoris bus tolygiai paskirtytas ant krėslo ir sukurs nepaprasto lengvumo pojūtį, kuris leis dar labiau atsipalaiduoti.

SL formos lenktas masažo vežimėlis

Super ilga masažo vežimėlio forma

Naujausi atradimai leido sukurti unikalią masažo vežimėlio formą ir prailginti masažo atstumą. Net 135 cm. masažo vežimėlio ilgis leis mėgautis išpildytu masažu nuo kaklo viršaus iki pat šlaunų pabaigos. Stuburo slanksteliai išlieka patogioje padėtyje, nepertraukiamas masažas itin atpalaiduoja sėdmenų raumenis ir nugaros apačią.

Linijinis rankų masažas

Unikali 12 rankų masažo technologija

Linijinis rankų masažas yra 12 oro pagalvių komplektas, kurio pagalvės spaudžia rankose esančius SANLI ir NEIGUAN fiziologinius taškus. Ritmingas oro pagalvių suspaudimas stimuliuoja kraujo tėkmę Jūsų rankose ir sukuria nuostabų atpalaidavimo efektą. Dar masažo metu pajausite kaip rankos atsipalaiduoja iki pat piršų galiukų.

Šiluma Jūsų kūnui

Anglies pluošto infraraudonųjų spindulių šildymas

40-50 laipsnių nugaros pašildymo funkcija gali sumažinti jaučiamą nemalonų šalčio pojūtį kūne ir sumažinti nugaros skausmus. Sinchronizuotos IR ir žmogaus kūno bangos leidžia ląstelėms lengviau pasisavinti energiją, aktyvuoti ląstelių atsinaujinimą ir gerinti metabolizmą. Maloni šiluma sujungta su masažo terapija užplūs Jūsų kūną.

Reguliuojama galvos pagalvėlė

Didesnis patogumas ir kontrolė

Unikali trijų lenkimų pagalvėlė leis lengvai pritaikyti krėslą įvairus ūgio naudotojams. Galėsite keisti jos aukštį, taip pat ją sulenkti dvigubai arba ištiesti per visą nugaros ilgį. Pagalvėlės padėti leis pasirinkti ir keisti jaučiamą masažo intensyvumą, nuėmę pagalvėlę galėsite mėgautis intensyviausia masažo terapija.

Išmanioji masažo ranka

Rankų masažo imitacija

Išmaniųjų mechaninių rankų masažas imituoja tradicinius masažuotojų judesius. Sukuria maigymo, tapšnojimo, spaudimo, stūmimo, laikymo ir sukimo judesius. Maksimaliai iki 6.5 cm. išplečiami ratukai gali pasvirti 41 laipsnių kampu ir efektyviai masažuoti žmogaus nugarą. Skirti masažoi metodai gali užtikrinti ir itin intensyvų masažą.

Pėdų masažo terapija

Veikiami visi pagrindiniai fiziologiniai taškai

Pažangūs rolikai ir oro pagalvių suspaudimas sukuria GUASHA masažo potyrį Jūsų pėdoms. Net 3 cm. atstumu judantys rolikai intensyviai veikia YONGQUAN taškus kulnuose. Tiek švelnus tiek intensyvesnis pėdų masažas garantuoja itin malonius pojūčius ir neprastą naudą Jūsų organizmui. Veikiami visi pagrindiniai fiziologiniai taškai.

Lengvesnės kojos akimirksniu

Blauzdų masažas oro pagalvėmis

Skirtingų formų oro pagalvės apgaubia blausdas, čiurnas ir pėdas ir sukuria trigubą malonumą. Suspaudimo ir atleidimo masažo metodika aktyviai veikia XUANZHONG ir TAIXI taškus ir suteikia malonų kojų atpalaidavimo jausmą. Kojos tampa lengvesnės, o kūną užplūsta harmonija.

Reguliuojamas kojų mechanizmas

Daugiau patgumo kojoms

Priklausomai nuo naudotojo ūgio, blauzdų dalies ilgis gali būti keičiamas, maksimaliai prailginti šią dalį galima iki 25 cm. Galimybė keisti krėslo matmenis garantuoja, kad kiekvienas naudotojas patikrs geriausią masažo terapijos patirtį.

Sujungta krėslo rankų dalis

Rankų masažas pritaikomas pagal pasvyrimą

Rankų dalies padėtis automatiškai keičiasi pagal krėslo pasvyrimo kampą. Pakeitus krėslo padėti pasikeičia ir rankų padėtis, tam kad vartotojas galėtų patirti išpildytą rankų ir liemens masažą.

USB pakrovėjas ir greitieji mygtukai

Dar didesnė kontrolė ir komfortas

Rankų dalies vidinėje pusėje esantys greitieji mygtukai leis reguliuoti nugaros ir kojų pasvyrimo kampą, tam kad dar lengviau nustatytumėte Jums didžiausią komfortą keliančią padėtį. USB pakrovėjas leis masažo metu pasikrauti savo išmanųjį įrenginį.

3D audio technologija

Panirkite į masažą su tinkama nuotaika

Mėgaukites visiškai atpalaiduojančiu masažu klausydamiesi Jusų mėgiamiausios muzikos. 3D audio technologija sukurs itin malonų skambesį. Savo išmanųjį įrenginį galėsite susieti su masažiniu krėslu BLUETOOTH technologijos pagalba.

Net 28 oro pagalvės

9 masažuojančių rolikų komplektai

1 viską valdantis kompresorius

Papildoma informacija

Svoris be pakuotės

100 KG

Svoris su pakuote

115 KG

Įtampa

110-220V 50/60Hz

Naudojama energija veikimo metu

150W

Naudojama energija budėjimo rėžimu

0.1-1W

Triukšmas

<55dB

Oro suspaudimas

0.022-0.028MPa

Neigiamų deguonies jonų koncentracija

Maksimums 240000 gab./cm3

Maksimali apkrova

120 KG