­
  • merelax-a50-beige

Masažinė kapsulė MRX-A50 (199Eur/mėn.)

Nepakartojamo dizaino ir funkcijų masažo krėslas, įskaitant funkciją „nulinė gravitacija“.
Modelis suteikia galimybę pajusti visus masažo pliusus, klausantis mėgstamos muzikos.

Ypatumai:


  • 3D masažas
  • Nugaros šildymas infraraudonaisiais spinduliais
  • Oro-kompresinis rankų masažas
  • Šlaunų sukimas įtampai nuimti
  • Sąnariams naudingas kaklo tempimas
  • Strėnų tempimas
  • Akupunktūrinis pėdų masažas
  • Magnetinė terapija

Neturime

Produkto kodas: MRX-A50R Kategorija:

Produkto aprašymas

Efektyvūs dizainerių sprendimai ir naujausi pramonės pasiekimai harmoningai sujungti masažo krėsle-robote MRX-A50. Nulinės gravitacijos funkcija išskleistame krėsle padeda pilnai pajusti visus masažo privalumus, mėgaujantis mėgstamais ritmais bei melodijomis, sklindančiomis iš įžvalgiai įmontuotų kolonėlių.

A50 nugara

Nuotolinio infraraudonųjų spindulių nugaros šildymo pluoštinė anglies funkcija

Šalina peršalimo simptomus ir skausmus nugaros srityje. Ifraraudonųjų spindulių šildymas parinktas tokio bangos ilgio diapazono, kurį žmogaus organizmo ląstelės „nuskaito“ kaip įprastinį savo diapazoną. Tai aktyvina ląstelių lygio gyvybinį tonusą bei gerina medžiagų apykaitą.

A50 kompresija

Rankų masažo funkcija oro kompresijos pagalba

Vyksta pasitelkus specialias pagalvėles abiejose ranktūrių pusėse, kur kompresinis poveikis daromas, pasitelkus ratu judantį oro impulsų masažą. Šis poveikis, aktyvindamas akupunktūrinius taškus, teikia visapusišką atsipalaidavimą bei atstato organizmą.

Sukimas nugaros ir liemens srityje

Oro kompresijos pagalvėlės, spausdamos nugaros ir liemens srityje, suka kūną įkypai dešinėn ir kairėn. Stuburas normalizuojasi, išnyksta raumenų įtampa.

Klubų sukimas

Tvirta oro pagalvėlė sėdimoje zonoje švelniai judina naudotoją ir „balansuoja“ dubenį kaip tikras masažo specialistas. Toks sėdmenų, kojų sąnarių bei akupunktūrinių taškų veikimas gerina laikyseną.

A50 tempimas

Kaklo tempimas

Pečių masažas – efektyvi su amžiumi susijusių sąnarių pakitimų profilaktika, kuri puikiai atpalaiduoja ir žymiai pagerina kraujo cirkuliaciją kaklo srityje. Tai padeda aprūpinti krauju galvos smegenis ir kartu gerina mąstymo procesą.

A50 sukimas

Strėnų tempimas

Inovacinė tempimo galimybė švelniai fiksuoja nugaros slankstelių sritį ir taip užtikrina, kad bus išvengta per didelio slankstelių ar nervinių galūnėlių suspaudimo. Atsitiktinio spazmo galimybė prilygsta nuliui.

A50 pėdos

Reguliuojamas kojų atramos ilgis

Nepaisant to, kokio ilgio bebūtų naudotojo kojos, reguliuojamo ilgio kojų atrama prisitaikys prie bet kokio ūgio. Ją galima prailginti 23 cm, taip pritaikant krėslą absoliučiai žmonių daugumai.

A50 koju reguliavimas

Pagerintas pėdų masažas

Ratukais atliekamas kokybiškas gilus pėdų masažas. Švelniai nuoseklaus ir palaipsniui stiprėjančio poveikio kombinacija teikia neapsakomą malonumą ir ypatingą komfortą.

A50 oro kompr

Pagerintas pėdų masažas

Ratukais atliekamas kokybiškas gilus pėdų masažas. Švelniai nuoseklaus ir palaipsniui stiprėjančio poveikio kombinacija teikia neapsakomą malonumą ir ypatingą komfortą.

A50 taju

Tajų akupunktūrinis pėdų masažas Guaša

Tikra profesionalaus masažuotojo, plušančio prie jūsų kojų, iliuzija sukuriama kruopštaus pėdų masažo dėka. Švelnaus nepertraukiamo masažo ir stiprėjančio spaudimo kombinacija teikia palaimą ir ramybės džiugesį.

A50 magnetinė

Magnetinė terapija

Magnetinis terapinis poveikis padėtyje „8“ teikia galimybę instaliuotiems magnetams, sukuriantiems teigiamą  natūralų lauką, gerinti blauzdos kaulų ypatingų sričių būklę.

 

Svoris be pakuotės: 130 Kg.
Svoris su pakuote: 147 Kg.
Skleidžiamas triukšmas: <58dB
Maitinimo įtampa: 220-240V 50Hz
Galia: 200W
Saugumo klasė: I klasė

A50-1

Papildoma informacija

Svoris 147 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą apie “Masažinė kapsulė MRX-A50 (199Eur/mėn.)”