­
 • merelax-a32-2

Masažinė kapsulė MRX-A33/2 (228Eur/mėn.)

Masažo krėslas MRX-A33/2  puikiai įsikomponuoja į bet kokį interjerą, nes yra elegantiško šiuolaikinio dizaino, akcentuotas stilingais prabangios spalvos apmušalais iš akyto laidaus orui audinio. Jo paviršiuje esančios smulkiausios keraminės dalelės leidžia subalansuoti krėslo ir žmogaus kūno temperatūras. O papildomas nugarėlės ir kojų atramos šildymas, kurį užtikrina karboninė plokštė, ne tik maloniai nuteikia, bet ir turi svarbų terapinį poveikį. Išankstinis raumenų šildymas infraraudonųjų spindulių šiluma didina jų elastingumą ir procedūros efektyvumą.

Kai žmogaus mintys skiriamos gyvenimo kokybei gerinti, jos įkūnija tokius inovacinius stebuklus, kuriuos visiškai atsakingai galima pavadinti efektyviu kovos su stresu ginklu.

Produkto aprašymas:


 • Nulinės gravitacijos funkcija
 • 6 rūšių masažas: Pečių masažas, 3D masažas, Shiatsu, maigymas, plekšnojimas, sinchroninis plekšnojimas ir maigymas
 • 5 automatinės programos
 • Rankinis masažo rūšių ir intensyvumo reguliavimas: 5 ratukinio masažo intensyvumo lygiai ir 3 oro-kompresinio masažo intensyvumo lygiai
 • Ratukinis nugaros masažas
 • Ratukinio nugaros masažo kontrolė (pagal nugaros plotį ir aukštį)
 • Bendras viso kūno oro-kompresinis masaža
 • Rankų plaštakų masažas
 • Nugaros šildymas iki 60°С
 • Blauzdų ir strėnų tempimas
 • Klubų ir nugaros susukimas
 • Trijų ratukų pėdų masažas (Tajų akupunktūrinis pėdų masažas Guaša)
 • Krėslo nugarėlės ir kojų atramos padėties reguliavimas
 • Krėslo reguliavimo pagal ūgį 21 сm funkcija
 • MP3 grotuvas

Neturime

Produkto kodas: MRX-A33/2R Kategorija:

Produkto aprašymas

Masažinis krėslas MRX-A33/2. Intelektualus sveikatingumo ir atsipalaidavimo prietaisas

Šiuolaikiškas masažo krėslas MRX-A33/2 – tai liukso klasės „intelektualus“ sveikatingumo ir atsipalaidavimo baldas, sukėlęs revoliuciją fizioterapijoje ir atraminės-judamosios sistemos susirgimų profilaktikoje. Jis tinkamas naudoti kaip ofise, taip ir namuose miegamajame ar svetainėje.
Taikymo universalumas ypač aktualus žmonėms, vertinantiems savo laiką, kurių darbo grafikas įtemptas ar jaučiantiems hipodinaminius simptomus. Vos 10-20 minučių poilsio šiame masažo krėsle, skambant mėgstamai muzikai, gali visiškai išvalyti mintis, atstatyti jėgas ir įkrauti organizmą energija naujiems tikslams siekti.

MRX-A33/2 yra vieningos koncepcijos, derinančios gaminyje funkcinę paskirtį, elegantišką dizainą ir šiuolaikines 3D technologijas, realizavimo produktas. Unikalių naujovių esmė – tai inovacinis trimačio masažo, imituojančio profesionalaus masažuotojo rankų darbą, naudojimas vieningos ratukų sistemos poveikio dėka.

Mechaniniai pirštai masažo krėsle MRX-A33/2

Intelektuali „mechaninių pirštų“ sistema, kompleksiškai nuskenavusi žmogaus kūno padėtį, atsižvelgiant į fizinius parametrus (ūgis, svoris), puikiai prisitaiko prie individualių naudotojo ypatybių. O ergonominiai konstrukcijos sprendimai bei patobulinti mechanizmai užtikrina visišką atsipalaidavimą.
Daugybė fizioterapinių programų su įvairių rūšių ir skirtingo poveikio masažais, orientuotais į konkrečias žmogaus kūno sritis, užtikrina praktiškai visų kūno sričių masažą. Tai įgalina pajusti visus išskirtinio komforto privalumus kartu su efektyviu gydomuoju efektu.

Elegantiško dizaino masažo krėslas MRX-A33/2 puikiai įsijungs į jūsų svetainės ar miegamojo interjerą. Inovacinės šio fantastiško krėslo galimybės leis jums mėgautis taškiniu masažu nuo kojų pirštų iki rankų pirštų, o klubų ir nugaros susukimui neliks abejingi net išrankiausi masažo gerbėjai.
Kartą išbandę masažo krėslą MRX-A33/2, Jūs pajusite, kaip ištirpstate atpalaiduojančiame malonume.
Išmaninga 3D masažo sistema profesionalaus požiūrio dėka derina savyje maksimalų masažo efektą ir visišką atsipalaidavimą. Naujausios mokslo technologijos ir atradimai 3D masažo srityje leidžia atkurti „mechaninius rankų“ judesius ne tik iš viršaus žemyn ar iš apačios į viršų, bet ir gilyn (trimatis masažas). Intelektualios „mechaninės rankos“ automatiškai skenuoja žmogaus kūno išlinkimus ir gali judėti aukštyn ir žemyn kaklo, nugaros ir strėnų srityse.

Svoris be pakuotės: 150 Kg.
Svoris su pakuote: 165 Kg.
Skleidžiamas triukšmas: <59dB
Maitinimo įtampa: 220-240V 50Hz
Galia: 280W
Saugumo klasė: I klasė
Matmenys: 189х98х78 сm
Nugarėlės pasvirimo kampas: iki 170°
Kojų atramos pasvirimo kampas: nuo 0° iki 90°
Leistina apkrova: iki 120 Kg.
Optimalus ūgis: 150 – 190 cm.

Papildoma informacija

Svoris 165 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą apie “Masažinė kapsulė MRX-A33/2 (228Eur/mėn.)”